Husvagn-svensson parasoll

Husvagn, tält, husbil Hitta till Husvagn-Svensson i Lidköping

Husvagn, tält, husbil Kontakta oss

Husvagn-Svensson AB
Postadress: Box 2407, 531 02 LIDKÖPING.
Besöksadress: Skaragatan 67, 531 33 LIDKÖPING.

E-mail: info@husvagn-svensson.se
Reklamation: reklamation@husvagn-svensson.se

Bankgiro: 641 - 6929
Swish: 123 494 84 28

Husvagn, tält, husbil Telefonnummer

Telefon växel (Övriga ärenden): 0510 - 222 70

Husbils- och husvagns- försäljningen / Verkstad: 0510 - 222 76

Fax nummer: 0510 - 262 74

Katalogerna Husbilsförsäljning

Lennart Von Elling
Försäljningschef
Inköp husbilar / Carthago reservdelar
Telefon: 070 - 745 22 04
Epost: elling@husvagn-svensson.se

Lennart Von Elling

Katalogerna Husbilsförsäljning

Tommy Senby
Säljare
TEC & LMC Reservdelar / hyrbilar / Annonsering / IT
Telefon: 070 - 745 22 02
Epost: tommy@husvagn-svensson.se

Tommy Senby

Katalogerna Husbilsförsäljning

Christer Karlsson
Säljare
Telefon: 070 - 745 22 05
Epost: christer@husvagn-svensson.se

Christer Karlsson

Katalogerna Butiken

Kicki Ekelund
Tillbehörssäljare
Inköp / lager
Telefon: 070 - 745 22 01
Epost: kicki@husvagn-svensson.se

Kicki Ekelund

Katalogerna Butiken

David Stigson
Tillbehörssäljare
Inköp / lager
Telefon: 070 - 745 22 00
Epost: david@husvagn-svensson.se

David Stigson

Katalogerna Butiken

Elsa Sjölander
Tillbehörssäljare / Webshop
Telefon: 070 - 758 78 60
Epost: elsa@husvagn-svensson.se

David Stigson

Katalogerna Verkstad

Daniel Hasselberg
Rekond
Fukttest / Gasoltest

Leif Rydberg

Katalogerna Verkstad

Jan Henrik "Bralle" Branell
Montör

Jan Henrik

Katalogerna Verkstad

Viktor Lindh
Montör

Viktor Lindh

Katalogerna Verkstad

Peter Apell

Peter Apell

Katalogerna Företagsledning

Joel Wästhed
VD
Miller & Mobilvetta reservdelar
Telefon: 0510 - 22276
Epost: joel@husvagn-svensson.se

Joel Wästhed

Katalogerna Ekonomi

Pär Persson
Ekonomiansvarig
Telefon: 0510 - 22278
Epost: per@husvagn-svensson.se

Siv Verdoes

·